Strona główna » Gazownia Rakoniewice » Butle gazowe Rakoniewice

Butle gazowe Rakoniewice

W jaki sposób transportować butle gazowe?

Podczas zakupu butli gazowej warto zwrócić uwagę także o jej właściwy transport w odpowiedni sposób. Wobec tego butle gazowe do gospodarstwa domowego oraz turystyczne mogą być przewożone jedynie w pozycji pionowej, zaworem skierowanym w górę. Sama butla powinien być z kolei zabezpieczony przed przewróceniem się po wnętrzu auta. Nie powinno się z kolei transportować butli gazowych w bagażnikach, gdyż narażone są one w nich na uszkodzenia. Napełnione butle po przetransportowaniu powinny być przechowywane w niezawilgoconym, zacienionym pomieszczeniu, w pozycji pionowej.

Na ile wystarcza butla gazowa?

To na jak długo wystarcza butla gazowa, uzależnione jest od wielu czynników. Wymienić spośród nich można przede wszystkim wielkość butli. Im jest ona większa, tym dłużej można z niej w związku z tym korzystać. Poza tym czas wykorzystywania butli gazowej zależy również od tego, w jaki sposób jest ona wykorzystywana oraz energochłonności urządzeń zasilanych z jej użyciem. Najpopularniejsze butle gazowe 11 kg, stosowane w kuchenkach gazowych w gospodarstwach domowych wystarczają najczęściej na mniej więcej miesiąc gotowania z użyciem gazu umieszczonego w nich..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności