Strona główna » Gazownia Rajgród » Dostawcy gazu Rajgród

Dostawcy gazu Rajgród

Czy warto zmienić dostawcę gazu?

Podobnie jak w przypadku faktur za prąd, faktury za gaz są dużą częścią kosztów w gospodarstwach domowych oraz przedsiębiorstwach. Jedną z lepszych metod na ich obniżenie jest wobec tego zmiana dostawcy gazu na korzystniejszego. Rozwiązanie to umożliwia na zaoszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych w ciągu miesiąca. Dodatkowo proces ten jest niezwykle prosty i bezproblemowy. W związku z tym szukając oszczędności, należy wziąć pod uwagę zmianę dostawcy paliwa gazowego, którą może wykonać każdy.

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu do przedsiębiorstwa?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, warto przede wszystkim wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany dostawcy paliwa gazowego dla domu. Wobec tego najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu odpowiedniej oferty trzeba umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy gazu i podpisać z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeanalizować i sprawdzić, czy wszystkie jej zapisy są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu zaproponuje także podpisanie pełnomocnictwa. Warto zdecydować się na tę opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z wypowiedzeniem starej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie dostawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności