Strona główna » Gazownia Radzyń Chełmiński » Dostawcy gazu Radzyń Chełmiński

Dostawcy gazu Radzyń Chełmiński

Taryfy gazu dla firm

W przypadku sprzedawców gazu ziemnego do firm przedzielają oni swoich klientów do grup taryfowych skierowanych dla gospodarstw domowych, w przypadku firm, które mieszczą się w określonych limitach zużycia gazu ziemnego na rok. Dodatkowo gaz dla firm oferowany jest również w taryfach od W-5 do W-8. Należy natomiast wiedzieć, że najwyższa taryfa W-8 skierowana jest przede wszystkim dla zakładów przemysłowych, ponieważ gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa, należy przede wszystkim wiedzieć, że procedura ta niemal niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy paliwa gazowego dla gospodarstwa domowego. Wobec tego najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty trzeba umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeanalizować i sprawdzić, czy wszystkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu zaproponuje również zawarcie pełnomocnictwa. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z wypowiedzeniem starej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie sprzedawcy paliwa gazowego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności