Strona główna » Gazownia Radzionków » Gaz LPG Radzionków

Gaz LPG Radzionków

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie, zależy przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takim przypadku jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest przeprowadzenia odbioru przez UDT.

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch metod. Jedno z nich opiera się na osobistym zakupie pustej butli o właściwej pojemności, a później napełnieniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Druga opcja polega z kolei na wybraniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym trzeba opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. W związku z tym cena samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności