Strona główna » Gazownia Radziejów » Gaz LPG Radziejów

Gaz LPG Radziejów

Ile kosztuje montaż LPG w aucie?

Montaż instalacji LPG w pojeździe umożliwia oszczędzać na paliwie nawet kilkaset złotych w ciągu miesiąca. Żeby skorzystać z tego rozwiązania, trzeba jednak w pierwszej kolejności zamontować odpowiednią instalację LPG. Koszt zamontowania instalacji LPG w aucie zależy od wielu elementów. Zaliczyć do nich można między innymi: typ silnika w aucie, typ generacji instalacji LPG do pojazdów, których jest 6, a ich koszt oscyluje w granicach od 1500 złotych do 10 000 złotych, producent instalacji gazowej LPG. Zamontowanie instalacji LPG w pojeździe oprócz ceny samego zamontowania wiążę się także z dodatkowymi wydatkami takimi jak serwis oraz dodatkowa opłata w trakcie przeglądu auta.

Jaka jest cena gazu LPG?

Obecne wzrosty cen gazu wywołane niestabilną sytuacją gospodarczą na świecie nie ominęły również gazu LPG. Cena paliwa gazowego LPG w 2022 roku zmieniła się z około 2 zł za litr do 3,50 zł za litr. Zdaniem wielu ekspertów to jednak nie koniec wzrostów cen dla osób ogrzewających swoje gospodarstwa domowe za pomocą gazu LPG. Ceny gazu LPG nie są kontrolowane przez Urząd Regulacji Energetyki. Wobec tego na to, oddziaływanie na to, jak one się kształtują, ma jedynie sytuacja gospodarcza na rynkach. Metodą na mniejsze koszty przy zakupie gazu LPG jest na przykład kupowanie go poza okresem grzewczym, kiedy jego ceny są mniejsze..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności