Strona główna » Gazownia Radziejów » Dostawcy gazu Radziejów

Dostawcy gazu Radziejów

Dlaczego ceny gazu są różnorodne w zależności od sprzedawcy paliwa gazowego ziemnego?

Ceny 1 kWh paliwa gazowego, które oferują sprzedawcy gazu, uzależnione są od wielu różnych elementów. Pierwszym z nich jest głównie cena gazu po jakiej został on zakupiony przez dostawcę od producenta. Im większy zakup paliwa gazowego tym jego cena jest korzystniejsza ze względu na możliwość upustów dla hurtowych zakupów. Oprócz tego na cenę paliwa gazowego poszczególnych sprzedawców wpływ mają również pośrednio takie czynniki jak: doświadczenie, ilość obsługiwanych klientów,promocje. Poza tym warto również wspomnieć, że najatrakcyjniejsze cenniki gazu ziemnego zapewniają zazwyczaj alternatywni sprzedawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Dlaczego warto zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do firmy?

Firmy, które wykorzystują gaz do ogrzewania budynków lub procesów produkcyjnych obecnie ponoszą niezwykle wysokie koszty związane z jego kupowaniem. Zmienienie dostawcy gazu ziemnego na lepszego zapewnia im z kolei możliwość wygenerowania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych przez 12 miesięcy. Dodatkowo zmieniając sprzedawcę paliwa gazowego do firm, mogą one również wynegocjować nowe, atrakcyjniejsze warunki umowy lub skorzystać z innych usług świadczonych przez wybranego dostawcę. Opcja ta ma wobec tego same zalety. Natomiast w sytuacji wyboru sprzedawcy paliwa gazowego z gwarancją ceny daje możliwość to dokładnie zaplanowanie koszty firmy na czas trwania podpisanej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności