Strona główna » Gazownia Radoszyce » Gaz LPG Radoszyce

Gaz LPG Radoszyce

W jaki sposób kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch metod. Pierwsze z nich polega na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o odpowiedniej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Inna opcja polega z kolei na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za pustą butlę, a także znajdujący się w niej gaz. Wobec tego cena wyłącznie butli to około od 150 do 200 złotych.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w sytuacji nieruchomości, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do tradycyjnych źródeł ciepła zasilanych węglem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również remontowanych nieruchomościach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności