Strona główna » Gazownia Radoszyce » Dostawcy gazu Radoszyce

Dostawcy gazu Radoszyce

Na czym polega rozliczenie rzeczywiste dostaw paliwa gazowego?

Jednym z wielu sposobów na rozliczanie gazu ziemnego przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na wystawianiu faktur na podstawie regularnie wykonywanych odczytów gazomierza. Jedną z głównych zalet tej metody jest gwarancja, że opłaty za gaz dotyczą tylko rzeczywiście pobranej ilości paliwa gazowego, dzięki temu nie trzeba się bać niedopłat. Uruchomienie rozliczeń rzeczywistych paliwa gazowego wymaga skontaktowania się z dostawcą gazu ziemnego w celu ustalenia szczegółów dotyczących tej metody.

Najwięksi sprzedawcy gazu ziemnego w naszym kraju

W Polsce działa wielu różnych sprzedawców gazu, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Duża popularność dostawcy nie znaczy jednak tego, że gwarantuje on najlepsze ceny gazu. W wielu przypadkach jest nawet wręcz inaczej. W związku z tym przed zmianą dostawcy gazu ziemnego należy zawsze dokładnie sprawdzić oferty przynajmniej kilku firm działających na krajowym rynku, używając do tego na przykład rankingi udostępniane w sieci..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności