Strona główna » Gazownia Radomyśl Wielki » Gaz LPG Radomyśl Wielki

Gaz LPG Radomyśl Wielki

Na czym polega serwis LPG?

Użytkownicy gazu LPG muszą pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do domów czy przedsiębiorstw, a także aut. W obu przypadkach powinien być on przeprowadzany raz na rok. Opiera się on na skontrolowaniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Dodatkowo kontrolowany jest również stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się z kolei również filtry, które są częścią instalacji LPG.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w sytuacji domów, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia zastosować w nich ogrzewanie na gaz, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych pieców zasilanych drewnem. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, firm oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także remontowanych budynkach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności