Strona główna » Gazownia Radom » Butle gazowe Radom

Butle gazowe Radom

Najpopularniejsze rodzaje butli gazowych

Współcześnie na rynku wyróżnić można kilka różnorodnych rodzajów butli gazowych. Ich podział obejmuje głównie to, w jakim celu one stosowane. Wobec tego wyróżnić można na przykład: butle gazowe do gospodarstw domowych mające pojemność 11 kg, niekiedy wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, przeznaczone głównie do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg stosowane do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego produkowane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest przede wszystkim od jej rodzaju. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymiana takiej butli kosztuje jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są z kolei różne zależą one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności