Strona główna » Gazownia Radłów » Gaz LPG Radłów

Gaz LPG Radłów

Jak zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc kupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch sposobów. Pierwsze z nich polega na samodzielnym zakupie pustej butli o właściwej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Druga metoda polega z kolei na udaniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za pustą butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego cena wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Ile kosztuje montaż LPG w domu lub firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy firmie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takim przypadku jego koszt to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest przeprowadzenia odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności