Strona główna » Gazownia Radlin » Gaz LPG Radlin

Gaz LPG Radlin

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w sytuacji nieruchomości, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych pieców opalanych paliwem stałym. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale również remontowanych budynkach.

W jaki sposób zakupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując kupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego zastosowanie, można skorzystać z dwóch sposobów. Jedno z nich opiera się na samodzielnym kupieniu nienapełnionej butli o właściwej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Kolejna opcja polega z kolei na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za pustą butlę, a także zatankowany się w niej gaz. W związku z tym cena wyłącznie butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności