Strona główna » Gazownia Radlin » Gaz płynny Radlin

Gaz płynny Radlin

Jakie odległości trzeba zachować przy montażu zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Planując przeprowadzić montaż zbiornik na gaz płynny w zewnętrznej formie, trzeba pamiętać o przestrzeganiu właściwych odległości od miejsca, w którym zostanie on umieszczony. Wobec tego taki zbiornik na płynne paliwo gazowe powinien być oddalony: co najmniej 3 metry od domów, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw mający zamontowane swoje zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać ze swobodnej możliwości wybierania dostawcy płynnego paliwa gazowego. W trakcie jego wyboru warto natomiast zwrócić uwagę nie tylko na cennik paliwa, ale również wiarygodność sprzedawcy. Powinien on posiadać aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Dodatkowo ważna jest również jakość dostarczanego płynnego paliwa gazowego. To od niej uzależnione jest bowiem poprawne funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności