Strona główna » Gazownia Radlin » Dostawcy gazu Radlin

Dostawcy gazu Radlin

Jak zmienić dostawcę gazu do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić dostawcę gazu do firmy, należy przede wszystkim wiedzieć, że procedura ta prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy paliwa gazowego dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw trzeba wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem sprzedawcy gazu i podpisać z nim nową umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeanalizować i zweryfikować, czy wszystkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu zaproponuje również zawarcie upoważnienia. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wypowiedzeniem poprzedniej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie dostawcy gazu ziemnego.

Czemu najtańszy dostawca gazu nie zawsze jest najlepszy?

Szukając tańszego dostawcy paliwa gazowego, większość osób zwraca uwagę przede wszystkim na koszt za 1 kWh gazu ziemnego oferowaną przez wybraną firmę. Nie w każdym przypadku jednak najtańszy dostawca paliwa gazowego jest najlepszy. W związku z tym najlepiej przy sprawdzaniu ofert sprzedawców gazu wykorzystywać porównywarki, w których zawarte są nie tylko ceny gazu, ale również informacje na temat dodatkowych usług oferowanych w ramach podpisanej umowy, pozostałe opłaty oraz najważniejsze warunki umowy, związane z między innymi możliwością jej wcześniejszego rozwiązania bez żadnych konsekwencji..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności