Strona główna » Gazownia Radków » Dostawcy gazu Radków

Dostawcy gazu Radków

Taryfy gazu dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego rozliczane są faktury za pobór gazu ziemnego. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu w ciągu roku wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu roku równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy gazu ziemnego do domu przypisują do nich odbiorców na bazie ich poboru gazu w ciągu 12 miesięcy.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do gospodarstwa domowego?

Planując zmienić sprzedawcę gazu do domu, trzeba głównie pamiętać, że rozwiązanie to jest w pełni nieodpłatne. Sam proces zmiany sprzedawcy gazu ziemnego na inną, lepszą firmę polega natomiast na paru łatwych krokach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona wykonana samodzielnie lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmiany sprzedawcy gazu zajmuje w związku z tym znalezienie właściwej oferty, w której nie tylko cena gazu, ale i pozostałe elementy będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności