Strona główna » Gazownia Pyzdry » Gazy techniczne Pyzdry

Gazy techniczne Pyzdry

Co znaczny kolor zbiornika w przypadku gazów technicznych?

wszystkie zbiorniki z gazem technicznym oznaczane są na przykład za pomocą odpowiednich kolorów, które umożliwiają prostą weryfikację ich zawartości, a tym samym metody postępowania z nią. Wobec tego z tym:odcień niebieski butli z białą obwódką na dole dedykowany jest dla tlenu, odcień szary butli z czerwoną górną częścią, dedykowany jest dla wodoru, metanu i propanu, odcień zbiornika szary na dole i czarny u góry przeznaczony jest dla azotu, kolor zbiornika szary na dole i żółty na górze przystosowany jest dla amoniaku, chloru i chlorowodoru w całości szary kolor butli oznacza dwutlenek węgla, w całości kasztanowy kolor butliwskazuje acetylen, szary na dole i brązowy na górze odcień zbiornika przystosowany jest dla helu, odcień szary na dole oraz brązowy na górze przystosowany jest dla argonu.

Cennik gazu technicznego

Wysokości cen gazu technicznego uzależnione są od wielu kwestii. Wpływ na koszty zakupu ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma butla, w jakim jest on sprzedawany. Do najdroższych gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć na przykład acetylen, hel i argon. Najmniej kosztuje z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych wskazywany jest najczęściej dla dwóch jednostek kilogramów i metra sześciennego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności