Strona główna » Gazownia Pyskowice » Gaz płynny Pyskowice

Gaz płynny Pyskowice

Jakie odległości należy zachować w trakcie montowania zbiornika na gaz płynny?

Planując zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w zewnętrznej formie, należy pamiętać o zachowaniu odpowiednich odległości od obszaru, w którym będzie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na gaz płynny musi być zlokalizowany: przynajmniej 3 metry od budynków, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub firm posiadający zamontowane swoje zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać ze swobodnej możliwości wybierania sprzedawcy gazu płynnego. W trakcie jego wyboru warto natomiast zwrócić uwagę nie tylko na cennik paliwa, ale również wiarygodność sprzedawcy. Powinien on posiadać aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Oprócz tego istotna jest także jakość sprzedawanego płynnego paliwa gazowego. To od niej zależy bowiem poprawne funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności