Strona główna » Gazownia Pyskowice » Dostawcy gazu Pyskowice

Dostawcy gazu Pyskowice

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy?

Zamierzając zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do firmy, należy przede wszystkim wiedzieć, że proces ten prawie niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla domu. Wobec tego najpierw należy wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu i podpisać z nim nową umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeczytać i zweryfikować, czy wszystkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel dostawcy gazu zaproponuje także zawarcie upoważnienia. Warto wybrać opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszelkimi kwestiami związanymi z wymówieniem poprzedniej umowy oraz poinformowaniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie dostawcy paliwa gazowego.

Czemu najtańszy dostawca gazu nie zawsze jest najlepszy?

Szukając nowego sprzedawcy paliwa gazowego, większość osób zwraca uwagę przede wszystkim na koszt za 1 kWh gazu ziemnego oferowaną przez daną firmę. Nie zawsze jednak najtańszy dostawca gazu jest najlepszy. Wobec tego najlepiej przy porównywaniu ofert sprzedawców gazu wykorzystywać porównywarki, w których umieszczone są nie tylko koszty gazu ziemnego, ale także dane na temat pozostałych usług oferowanych w ramach zawartej umowy, pozostałe opłaty oraz podstawowe warunki umowy, związane z między innymi możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia bez żadnych kar..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności