Strona główna » Gazownia Pyskowice » Butle gazowe Pyskowice

Butle gazowe Pyskowice

Na ile wystarcza butla gazowa?

To na jak długo wystarcza butla gazowa, uzależnione jest od różnorodnych czynników. Wymienić wśród nich można głównie wielkość butli. Im jest ona pojemniejsza, tym przez dłuższy czas można z niej w związku z tym korzystać. Poza tym czas stosowania butli gazowej uzależniony jest zarazem od tego, do czego jest ona wykorzystywana i wydajności urządzeń zasilanych z jej wykorzystaniem. Klasyczne butle gazowe 11 kg, wykorzystywane w kuchenkach gazowych w domach wystarczają zazwyczaj na około 30 dni przygotowywania posiłków z zastosowaniem gazu znajdującego się w nich.

Jak transportować butle gazowe?

Przy zakupie butli gazowej należy zadbać także o jej odpowiedni przewóz we właściwy sposób. Wobec tego butle gazowe do domu i turystyczne powinny być przewożone jedynie pionowo, zaworem skierowanym w górę. Sama butla powinien być z kolei zabezpieczony przed przemieszczaniem się po wnętrzu auta. Nie powinno się natomiast przewozić butli gazowych w bagażnikach, gdyż narażone są one w nich na uszkodzenia. Napełnione butle po przewiezieniu powinny być składowane w niezawilgoconym, zacienionym miejscu, pionowo..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności