Strona główna » Gazownia Puszczykowo » Gaz płynny Puszczykowo

Gaz płynny Puszczykowo

Zbiornik na gaz płynny, zewnętrzny czy podziemny?

Planując zamontowanie zbiornika na gaz płynny, trzeba dokonać wyboru związanego z jego rodzajem. W związku z tym naziemny zbiornik na płynne paliwo gazowe to właściwe rozwiązanie w sytuacji gdy działka wokół domu jest odpowiednio rozległa, jego zaletami jest łatwy montaż oraz stosunkowo niska cena. Z kolei w przypadku, kiedy wielkość działki jest zbyt mała na montaż takiego modelu zbiornika, należy wybrać rodzaj podziemny, który, choć jest droższy, prezentuje się także estetyczniej w otoczeniu domu.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Koszt tankowania zbiornika na gaz płynny uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to natomiast: wielkość zbiornika na gaz płynny, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny płynnego paliwa gazowego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, w związku z tym latem koszt tankowania jest niższy, natomiast zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności