Strona główna » Gazownia Puszczykowo » Butle gazowe Puszczykowo

Butle gazowe Puszczykowo

W jakich miejscach można napełnić zbiornik gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, przynosząc do nich własny pusty zbiornik. O wiele łatwiejszym sposobem jest jednak wymiana pustej butli na napełnioną w miejscach wymiany butli znajdujących się także na wielu stacjach paliw. W takiej sytuacji cena napełnienia butli równa się wyłącznie cenę znajdującego się w niej gazu.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży muszą być składowane w odpowiedni sposób. Najczęściej używane są więc do tego specjalistyczne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Gwarantują one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej zapewniają przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być zlokalizowana w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności