Strona główna » Gazownia Pułtusk » Gaz LPG Pułtusk

Gaz LPG Pułtusk

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku budynków, które nie posiadają przyłącza do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia zastosować w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które zaliczane jest do jednych z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym. Na montaż zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także przebudowywanych nieruchomościach.

W jaki sposób kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Pierwsze z nich opiera się na samodzielnym zakupie pustej butli o właściwej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Inna opcja opiera się natomiast na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. Wobec tego cena wyłącznie butli to około od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności