Strona główna » Gazownia Pułtusk » Gaz płynny Pułtusk

Gaz płynny Pułtusk

Jakie odległości należy zachować przy montowania zbiornika na gaz płynny?

Chcąc zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w naziemnej postaci, należy pamiętać o przestrzeganiu właściwych odległości od obszaru, w którym zostanie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na płynne paliwo gazowe musi być zlokalizowany: co najmniej 3 metry od domów, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw posiadający zamontowane swoje zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać ze swobodnej możliwości wybierania dostawcy płynnego paliwa gazowego. W trakcie jego wyboru należy natomiast zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa, ale także renomę dostawcy. Musi on mieć ważną koncesję na dostawę paliw. Dodatkowo ważna jest także jakość dostarczanego płynnego paliwa gazowego. To od niej zależy bowiem poprawne funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności