Strona główna » Gazownia Pszów » Gaz LPG Pszów

Gaz LPG Pszów

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym lub firmie?

To jaki jest koszt montażu LPG w domu lub firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takim przypadku jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną opcją jest wydzierżawienie odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego.

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz LPG?

Obecnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w paru wariantach do wyboru. Różnią się one między sobą głównie pojemnością a co za tym idzie,tym samym przeznaczeniem. W związku z tym gaz LPG dostępny jest w butlach: turystycznych cechujących się małą wagą najczęściej od 2 do 5 kilogramów, najpopularniejszych 11 kg, które używane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg stosowane do napędzania wózków widłowych, które mogą być używane w pozycji poziomej, mające pojemność 33 kg, wykorzystywane w przemyśle oraz do ogrzewania pomieszczeń..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności