Strona główna » Gazownia Przysucha » Gaz płynny Przysucha

Gaz płynny Przysucha

Plusy i minusu dzierżawienia zbiornika na płynne paliwo gazowe

Dzierżawa zbiornika na gaz płynny to dość popularne rozwiązanie pośród właścicieli nieruchomości ogrzewających je gazem. Cechuje się ono przede wszystkim niskimi kosztami początkowymi, w wysokości około tysiąca złotych i gwarantuje wygodę polegającą na braku konieczności wykonywania we własnym zakresie napraw czy przeglądów. Wydzierżawiając zbiornik, trzeba się natomiast liczyć z tym, że dostawy gazu będą w tym przypadku wykonywane jedynie przez firmę, z którym zostanie zawarta umowa, wobec tego jego koszty są zazwyczaj wyższe niż średnia rynkowa. Poza tym za dzierżawienie zbiornika na gaz płynny trzeba także uiszczać regularnie opłaty w wysokości kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Płynne paliwo gazowe LPG to opcja, która umożliwia na wykorzystywanie gazu w sytuacji gdy nie istnieje możliwość podłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, montowanych na działce zbiorników. Z opcji tej mogą korzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale także deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności