Strona główna » Gazownia Przysucha » Dostawcy gazu Przysucha

Dostawcy gazu Przysucha

Dlaczego ceny gazu są różnorodne w zależności od sprzedawcy gazu ziemnego ziemnego?

Ceny 1 kWh gazu ziemnego, które oferują dostawcy gazu ziemnego, zależne są od wielu różnorodnych czynników. Jednym z nich jest przede wszystkim cena gazu ziemnego po jakiej został on zakupiony przez dostawcę od producenta. Im większy zakup gazu ziemnego tym jego cena jest atrakcyjniejsza ze względu na możliwość upustów dla hurtowych transakcji. Poza tym na koszt gazu poszczególnych dostawców wpływ mają również pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, ilość obsługiwanych klientów,marketing. Dodatkowo warto również wspomnieć, że najatrakcyjniejsze cenniki gazu zapewniają najczęściej alternatywni sprzedawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Kiedy zmiana dostawcy gazu ziemnego jest najbardziej opłacalna?

Zmiana sprzedawcy gazu na tańszego pozwala na zmniejszenie faktur za gaz nawet o kilkadziesiąt procent. Najwięcej zaoszczędzić mogą z kolei odbiorcy, którzy mają wysokie zużycie w ciągu miesiąca gazu, gdyż używają go do na przykład ogrzewania budynków. Nie znaczny to jednak, że używając gaz do przygotowywania posiłków na kuchence, nie warto zmienić dostawcy paliwa gazowego. W każdej sytuacji opcja ta pozwala bowiem na zminimalizowanie za niego rachunków..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności