Strona główna » Gazownia Przeworsk » Butle gazowe Przeworsk

Butle gazowe Przeworsk

Jaka jest cena butli gazowe?

Aby móc użytkować butlę gazową w gospodarstwie domowym, należy się nią najpierw zaopatrzyć. Butle gazowe można zakupić pozbawione gazu, a także już pełne. W pierwszej sytuacji koszt butli gazowej waha się w granicach mniej więcej 200 złotych, z kolei w drugim do wartości nienapełnionej butli należy doliczyć również koszt zawartego w niej gazu, sumaryczna cena równa się w związku z tym aktualnie mniej więcej 300 złotych. Tańszą metodą jest z kolei zakup używanej butli gazowej, trzeba natomiast przy tym pamiętać, żeby sprawdzić, czy posiada ona aktualną homologację, której termin umieszczony jest na butli.

Jaki gaz w butli wybrać zimową porą?

Jeśli butle gazowe mają być wykorzystywane zimą, należy postawić na modele wypełnione samym propanem. Gaz ten wyróżnia się bowiem odparowywaniem w temperaturach równych aż -42 stopnie Celsjusza. Dzięki temu używanie go nawet w ujemnych temperaturach nie będzie problemem. W tych samych warunkach butle gazowe zatankowane mieszaniną propanu i butanu mogą natomiast nie zasilać urządzeń gazowych w poprawny sposób, ponieważ gaz ten nie odparowuje już w temperaturze 0,5 oC..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności