Strona główna » Gazownia Przemyśl » Gaz LPG Przemyśl

Gaz LPG Przemyśl

Jaki jest cennik paliwa gazowego LPG?

Aktualne podwyżki cen gazu wywołane niestabilną sytuacją gospodarczą na świecie nie ominęły także paliwa gazowego LPG. Cena gazu LPG w 2022 roku zmieniła się z około 2 zł za litr do 3,50 zł za litr. Zdaniem wielu specjalistów to jednak nie koniec wzrostów cen dla osób ogrzewających swoje budynki z zastosowaniem gazu LPG. Ceny gazu LPG nie są regulowane przez Urząd Regulacji Energetyki. Wobec tego na to, oddziaływanie na to, jak one się kształtują, ma wyłącznie sytuacja gospodarcza na rynkach. Rozwiązaniem na mniejsze koszty podczas zakupów gazu LPG jest między innymi kupowanie go poza sezonem zimowym, kiedy jego cenniki są mniejsze.

Ile trzeba zapłacić za zamontowanie LPG w aucie?

Zamontowanie instalacji LPG w aucie umożliwia oszczędzać na paliwie nawet kilkaset złotych miesięcznie. Żeby skorzystać z tego rozwiązania, należy jednak najpierw zamontować specjalną instalację LPG. Cena montażu instalacji LPG w pojeździe uzależnione jest od kilku elementów. Wyróżnić wśród nich można między innymi: rodzaj silnika w pojeździe, rodzaj generacji instalacji LPG do pojazdów, których jest 6, a ich koszt oscyluje w granicach od 1500 złotych do 10 000 złotych, marka instalacji gazowej LPG. Montaż instalacji LPG w pojeździe oprócz ceny samego zamontowania wiążę się także z dodatkowymi wydatkami takimi jak serwis oraz opłata podczas badania technicznego samochodu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności