Strona główna » Gazownia Przemków » Gaz płynny Przemków

Gaz płynny Przemków

Plusy i minusu dzierżawienia zbiornika na płynne paliwo gazowe

Dzierżawa zbiornika na gaz płynny to dość powszechne rozwiązanie pośród właścicieli gospodarstw domowych ogrzewających je gazem. Wyróżnia się ono przede wszystkim niewielkimi kosztami początkowymi, w wysokości około tysiąca złotych oraz zapewnia wygodę związaną z brakiem konieczności wykonywania samodzielnie napraw czy badań technicznych. Wydzierżawiając zbiornik, należy się natomiast liczyć z tym, że dostawy gazu będą w tej sytuacji wykonywane wyłącznie przez , z którym zostanie podpisana umowa, w związku z tym jego cenniki są zazwyczaj wyższe niż średnia rynkowa. Dodatkowo za dzierżawę zbiornika na płynne paliwo gazowe trzeba także uiszczać regularnie opłaty w wysokości kilkudziesięciu złotych miesięcznie.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Gaz płynny LPG to rozwiązanie, które umożliwia na wykorzystywanie gazu w przypadku gdy nie ma możliwości przyłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do specjalnych, montowanych na posesji zbiorników. Z opcji tej mogą skorzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale również deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności