Strona główna » Gazownia Przedecz » Dostawcy gazu Przedecz

Dostawcy gazu Przedecz

Czy opłaca się zmienić dostawcę paliwa gazowego?

Podobnie jak w przypadku rachunków za prąd, opłaty za gaz są dużą częścią wydatków w gospodarstwach domowych oraz przedsiębiorstwach. Jedną skuteczniejszych metod na ich zmniejszenie jest w związku z tym zmiana sprzedawcy gazu na korzystniejszego. Rozwiązanie to umożliwia na zaoszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Oprócz tego proces ten jest niezwykle szybka i bezproblemowy. Wobec tego szukając oszczędności, należy wziąć pod uwagę zmianę dostawcy gazu, którą może wykonać każdy.

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do przedsiębiorstwa?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, należy głównie wiedzieć, że procedura ta prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu dla domu. Wobec tego najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i podpisać z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeczytać i zweryfikować, czy wszelkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel dostawcy paliwa gazowego zaproponuje również zawarcie pełnomocnictwa. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z rozwiązaniem poprzedniej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności