Strona główna » Gazownia Przedbórz » Gaz LPG Przedbórz

Gaz LPG Przedbórz

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające paliwa gazowego LPG muszą pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Kwestia ta dotyczy zbiorników dostarczających gaz LPG do gospodarstw domowych czy firm, a także pojazdów. W obu przypadkach powinien być on wykonywany raz na 12 miesięcy. Opiera się on na skontrolowaniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Oprócz tego kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W samochodach wymienia się natomiast również filtry, które są składową instalacji LPG.

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku budynków, które nie mają przyłącza do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na gaz, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych pieców zasilanych paliwem stałym. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale także przebudowywanych obiektach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności