Strona główna » Gazownia Przecław » Dostawcy gazu Przecław

Dostawcy gazu Przecław

Taryfy paliwa gazowego dla firm

W przypadku sprzedawców paliwa gazowego do przedsiębiorstw przypisują oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w przypadku przedsiębiorstw, które mieszczą się we wskazanych limitach zużycia gazu na rok. Dodatkowo gaz dla firm oferowany jest także w taryfach od W-5 do W-8. Warto natomiast pamiętać, że ostatnia taryfa W-8 przeznaczona jest przede wszystkim dla firm przemysłowych, gdyż gaz jest w niej przesyłany pod większym ciśnieniem.

Jak zmienić dostawcę gazu do firmy?

Planując zmienić dostawcę paliwa gazowego do firmy, warto głównie wiedzieć, że proces ten niemal niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu ziemnego dla domu. W związku z tym najpierw trzeba wybrać właściwą ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelkiego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty należy skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim nową umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeczytać i sprawdzić, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy paliwa gazowego zaproponuje także podpisanie upoważnienia. Warto zdecydować się na tę opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z wypowiedzeniem starej umowy oraz powiadomieniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie sprzedawcy gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności