Strona główna » Gazownia Przasnysz » Gaz płynny Przasnysz

Gaz płynny Przasnysz

Jakie odległości trzeba zachować w trakcie montażu zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Planując przeprowadzić montaż zbiornik na gaz płynny w zewnętrznej postaci, należy pamiętać o przestrzeganiu właściwych odległości od obszaru, w którym będzie on zamontowany. Wobec tego taki zbiornik na płynne paliwo gazowe musi być oddalony: przynajmniej 3 metry od budynków, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych i szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw posiadający zamontowane własne zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wyboru dostawcy gazu płynnego. Podczas jego wyboru należy natomiast zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa, ale także wiarygodność dostawcy. Powinien on posiadać aktualną koncesję na sprzedaż paliw. Dodatkowo ważna jest także jakość dostarczanego płynnego paliwa gazowego. To od niej uzależnione jest bowiem właściwie funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności