Strona główna » Gazownia Przasnysz » Dostawcy gazu Przasnysz

Dostawcy gazu Przasnysz

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić dostawcę gazu do przedsiębiorstwa, należy głównie wiedzieć, że proces ten prawie niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla domu. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeanalizować i sprawdzić, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu ziemnego zaproponuje również zawarcie upoważnienia. Warto wybrać opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z rozwiązaniem starej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie dostawcy gazu ziemnego.

Dlaczego najtańszy dostawca paliwa gazowego nie zawsze jest najlepszy?

Poszukując nowego sprzedawcy paliwa gazowego, większość osób zwraca uwagę przede wszystkim na cenę za 1 kWh gazu ziemnego oferowaną przez daną firmę. Nie w każdym przypadku jednak najtańszy dostawca gazu jest najlepszy. W związku z tym najlepiej przy porównywaniu ofert dostawców paliwa gazowego wykorzystywać porównywarki, w których umieszczone są nie tylko ceny paliwa gazowego, ale również informacje na temat pozostałych usług świadczonych w ramach podpisanej umowy, inne opłaty oraz najważniejsze warunki umowy, związane z na przykład możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia bez żadnych konsekwencji..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności