Strona główna » Gazownia Prusice » Gaz LPG Prusice

Gaz LPG Prusice

W jakich butlach oferowany jest gaz LPG?

Obecnie w Polsce butle LPG oferowane są w kilku rodzajach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością a co za tym idzie,tym samym przeznaczeniem. W związku z tym gaz LPG sprzedawany jest w zbiornikach: turystycznych wyróżniających się najmniejszą wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, najpowszechniejszych 11 kg, które wykorzystywane są na przykład w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalnych 11 kg używane do napędzania wózków widłowych, które mogą być używane w poziomie, ważące 33 kg, używane w przemyśle oraz do ogrzewania budynków.

W jakim celu jest wykorzystywany gaz LPG?

Gaz LPG przede wszystkim jest idealnym sposobem umożliwiającym na dostarczanie gazu do nieruchomości pozbawionych możliwości podłączenia ich do sieci gazowej. Poprzez zamontowanie zbiornika LPG właściciele domów i przedsiębiorstw mają możliwość wykorzystywania gazu w swoich budynkach do ogrzewania ich, gotowania lub przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo gaz LPG stosowany jest również do między innymi: zasilania urządzeń gazowych z użyciem butli gazowych o pojemności od 2 do nawet 33 kg, zasilania wózków widłowych, zasilania aut z zastosowaniem instalacji gazowych LPG, które pozwalają zaoszczędzić na paliwie, produkowania kosmetyków czy produktów spożywczych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności