Strona główna » Gazownia Prudnik » Gaz LPG Prudnik

Gaz LPG Prudnik

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku budynków, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła opalanych drewnem. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również przebudowywanych budynkach.

Na czym polega serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG muszą pamiętać o regularnym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników dostarczających paliwo gazowe do domów czy firm, a także aut. W obu sytuacjach powinien być on przeprowadzany raz na rok. Opiera się on na skontrolowaniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Dodatkowo sprawdzany jest także stan techniczny butli LPG. W pojazdach wymienia się z kolei również filtry, które są elementem instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności