Strona główna » Gazownia Prószków » Gaz LPG Prószków

Gaz LPG Prószków

W jakich zbiornikach sprzedawany jest gaz LPG?

Obecnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w kilku rodzajach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim wagą a co za tym idzie,tym samym sposobem użytkowania. W związku z tym gaz LPG dostępny jest w butlach: turystycznych cechujących się małą wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, najpowszechniejszych 11 kg, które używane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg stosowane do napędzania wózków widłowych, które mogą być stosowane w poziomie, mające pojemność 33 kg, używane w przemyśle oraz do ogrzewania lokali.

Ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym lub firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym lub firmie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takim przypadku jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną metodą jest zbiornika. W takim przypadku nie trzeba za niego płacić nic oprócz ceny dzierżawy. Do wartości instalacji LPG w gospodarstwie domowym lub firmie trzeba również doliczyć takie elementy jak: sporządzenie projektu instalacji, stworzenie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji potrzebnej do wykonania odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności