Strona główna » Gazownia Prószków » Dostawcy gazu Prószków

Dostawcy gazu Prószków

Taryfy paliwa gazowego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego rozliczane są rachunki za zużycie gazu. W przypadku gospodarstw domowych nazywana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 skierowaną dla domu, w których pobór gazu w ciągu 12 miesięcy nie jest większe niż 3350 kWh, W-2 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 przeznaczoną dla domu, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu roku wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym sprzedawcy gazu ziemnego do domu kwalifikują do nich odbiorców na podstawie ich zużycia gazu w ciągu 12 miesięcy.

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu ziemnego do domu?

Chcąc zmienić sprzedawcę gazu do domu, należy przede wszystkim wiedzieć, że rozwiązanie to jest całkowicie darmowe. Sam proces zmiany sprzedawcy gazu na inną, tańszą firmę polega natomiast na paru łatwych krokach. W zależności od wybranego sposobu może być ona przeprowadzona samodzielnie lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w sytuacji zmiany sprzedawcy gazu ziemnego zajmuje w związku z tym wybranie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena paliwa gazowego, ale i pozostałe elementy będą jak najbardziej korzystne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności