Strona główna » Gazownia Praszka » Gaz płynny Praszka

Gaz płynny Praszka

Zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Zakup nowego zbiornika na płynne paliwo gazowe w sytuacji modelu naziemnego związany jest z wydatkiem około 5-7 tysięcy złotych. Aby obniżyć ten wydatek, można go z kolei zakupić od kogoś, w takim przypadku używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie tańszy. Do zalet posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można z kolei głównie możliwość nieograniczonego wyboru sprzedawcy gazu, a co za tym idzie wyboru korzystniejszych cen paliwa. Decydując się na własny zbiornik na gaz, trzeba jednak także pamiętać o tym, że wszystkie kwestie takie jak na przykład naprawy usterek czy przeglądy trzeba będzie przeprowadzać samodzielnie.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na płynne paliwo gazowe uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to natomiast: wielkość zbiornika na gaz płynny, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny płynnego paliwa gazowego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, w związku z tym latem koszt tankowania jest niższy, z kolei zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności