Strona główna » Gazownia Prabuty » Gaz płynny Prabuty

Gaz płynny Prabuty

Zbiornik na gaz płynny, zewnętrzny czy wewnętrzny?

Planując zamontowanie zbiornika na gaz płynny, należy dokonać wyboru dotyczącego jego rodzaju. W związku z tym naziemny zbiornik na płynne paliwo gazowe to odpowiednie rozwiązanie w sytuacji gdy posesja wokół domu jest odpowiednio rozległa, jego zaletami jest łatwy montaż i stosunkowo niska cena. Z kolei w przypadku, kiedy wielkość działki jest za mała na zamontowanie takiego modelu zbiornika, należy wybrać rodzaj podziemny, który, choć jest droższy, prezentuje się także estetyczniej w otoczeniu budynku.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na gaz płynny uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to natomiast: wielkość zbiornika na płynne paliwo gazowe, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny gazu płynnego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, w związku z tym latem koszt tankowania jest niższy, z kolei zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności