Strona główna » Gazownia Prabuty » Dostawcy gazu Prabuty

Dostawcy gazu Prabuty

Jak przebiega kolejna zmiana sprzedawcy gazu ziemnego?

Każdy właściciel budynku ma możliwość do zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmiany sprzedawcy gazu jest taka sama jak za pierwszym razem. Polega więc na znalezieniu odpowiedniej oferty i zawarciu umowy z nową firmą. Warto jednak przy tym zwrócić uwagę czy przedterminowe wymówienie umowy z wcześniejszym dostawcą nie będzie skutkowało karą. W przypadku, gdy w umowie obecne są takie zapisy najlepiej poczekać do jej zakończenia. Sam proces zmiany dostawcy gazu jest z kolei całkowicie bezpłatny.

Na czym polega stała gwarancja ceny oferowana przez sprzedawców gazu?

Współcześnie coraz więcej sprzedawców gazu oferuje dla swoich klientów gwarancję ceny gazu ziemnego. Rozwiązanie to jest niezwykle korzystne, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wciąż rosnące ceny gazu ziemnego na przestrzeni ostatnich lat, gdyż gwarancja ceny polega na zagwarantowaniu, że stawka zakupu gazu ziemnego od dostawcy będzie taka sama przez cały okres obowiązywania zawartej z nim umowy. Tego typu rozwiązanie dostępne jest nie tylko dla domu, ale także firm oraz gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności