Strona główna » Gazownia Prabuty » Butle gazowe Prabuty

Butle gazowe Prabuty

W jaki sposób można napełnić zbiornik gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w odpowiednich rozlewniach gazu, przywożąc do nich swój pusty zbiornik. O wiele sprawniejszym sposobem jest natomiast wymienienie nienapełnionej butli na napełnioną w punktach wymiany butli zlokalizowanych także na wielu stacjach benzynowych. W takim przypadku koszt napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży muszą być przechowywane w odpowiedni sposób. Zasadniczo stosowane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Pozwalają one z jednej strony ochronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej gwarantują przechowywanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być umiejscowiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności