Strona główna » Gazownia Poniec » Gaz LPG Poniec

Gaz LPG Poniec

W jaki sposób kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch sposobów. Jedno z nich polega na samodzielnym zakupie pustej butli o odpowiedniej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Kolejna metoda polega natomiast na udaniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym należy zapłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także znajdujący się w niej gaz. W związku z tym cena samej butli to mniej więcej od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w domu lub firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie, zależy głównie od tego jakie rozwiązanie będzie wybrane. Zbiornik LPG może być zakupiony osobiśćie, w takim przypadku jego koszt to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną opcją jest przeprowadzenia odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności