Strona główna » Gazownia Połczyn-Zdrój » Gaz płynny Połczyn-Zdrój

Gaz płynny Połczyn-Zdrój

Główne zalety własnego zbiornika na gaz płynny

Inwestycja w nowy zbiornik na gaz płynny w przypadku modelu naziemnego związany jest z wydatkiem około 5-7 tysięcy złotych. Żeby obniżyć ten koszt, można go natomiast kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który na pewno będzie mniej kosztowny. Do plusów posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można z kolei głównie możliwość nieograniczonego wyboru dostawcy gazu, a wobec tego wyboru korzystniejszych cen paliwa. Decydując się na własny zbiornik na gaz, należy jednak także wiedzieć o tym, że wszelkie kwestie takie jak na przykład naprawy usterek czy przeglądy trzeba będzie przeprowadzać osobiście.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na płynne paliwo gazowe uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to natomiast: wielkość zbiornika na płynne paliwo gazowe, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny gazu płynnego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, w związku z tym latem koszt tankowania jest niższy, z kolei zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności