Strona główna » Gazownia Polanica-Zdrój » Gaz płynny Polanica-Zdrój

Gaz płynny Polanica-Zdrój

Główne zalety własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe

Inwestycja w nowy zbiornik na gaz płynny w przypadku modelu zewnętrznego wiąże się jest z kosztami około od 5 do 7 tysięcy złotych. Aby obniżyć ten koszt, można go natomiast zakupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który na pewno będzie tańszy. Do plusów posiadania własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe zaliczyć można natomiast głównie możliwość nieograniczonego wyboru sprzedawcy gazu, a wobec tego wyboru lepszych cen paliwa. Decydując się na własny zbiornik na gaz, należy jednak również wiedzieć o tym, że wszelkie sprawy takie jak między innymi naprawy awarii czy badania trzeba będzie wykonywać we własnym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na płynne paliwo gazowe?

Płynne paliwo gazowe LPG to rozwiązanie, które umożliwia na korzystanie z gazu w przypadku gdy nie istnieje możliwość przyłączenia nieruchomości do istniejącej sieci gazowej. Gaz płynny zasilający instalację, dostarczany jest w takiej sytuacji do specjalnych, montowanych na działce zbiorników. Z metody tej mogą skorzystać nie tylko właściciele domów, ale także deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności