Strona główna » Gazownia Poddębice » Gaz płynny Poddębice

Gaz płynny Poddębice

Najważniejsze własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe

Zakup nowego zbiornika na płynne paliwo gazowe w przypadku modelu naziemnego związany jest z kosztami mniej więcej od 5 do 7 tysięcy złotych. Żeby obniżyć ten koszt, można go z kolei zakupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który na pewno będzie mniej kosztowny. Do plusów posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można natomiast przede wszystkim możliwość dowolnego wyboru sprzedawcy gazu, a w związku z tym wyboru lepszych cen paliwa. Wybierając własny zbiornik na gaz, należy jednak także pamiętać o tym, że wszystkie obowiązki takie jak na przykład naprawy usterek czy badania techniczne trzeba będzie przeprowadzać we własnym zakresie.

Kiedy warto się zdecydować na gaz płynny?

Płynne paliwo gazowe LPG to rozwiązanie, które umożliwia na używanie gazu w przypadku gdy nie istnieje możliwość podłączenia nieruchomości do istniejącej sieci gazowej. Płynne paliwo gazowe zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do specjalnych, zamontowanych na działce zbiorników. Z opcji tej mogą skorzystać nie tylko właściciele domów, ale także deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, firmy, właściciele gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności