Strona główna » Gazownia Poddębice » Butle gazowe Poddębice

Butle gazowe Poddębice

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Cennik butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest głównie od jej rodzaju. Wartość klasycznej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to mniej więcej 300 zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiej butli kosztuje jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są natomiast różne w zależności od miejsca, w którym zdecydujemy się na wymianę butli na pełną.

Podstawowe rodzaje zbiorników gazowych

Współcześnie w sprzedaży wyróżnić można kilka różnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa przede wszystkim to, do czego będą one stosowane. Wobec tego wyróżnić można między innymi: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych mające pojemność 11 kg, niekiedy posiadające kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, stosowane przede wszystkim do zastosowań w przemyśle niekiedy ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg stosowane do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego produkowane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o odpowiedniej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności