Strona główna » Gazownia Pobiedziska » Dostawcy gazu Pobiedziska

Dostawcy gazu Pobiedziska

Jak wygląda kolejna zmiana sprzedawcy paliwa gazowego?

Każdy właściciel nieruchomości ma prawo do zmiany sprzedawcy paliwa gazowego tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmienienia sprzedawcy gazu jest taka sama jak za pierwszym razem. Opiera się więc na wybraniu odpowiedniej oferty i podpisaniu umowy z nową firmą. Warto jednak przy tym zwrócić uwagę czy wcześniejsze wymówienie umowy z poprzednim dostawcą nie będzie skutkowało karą. W sytuacji, kiedy w umowie znajdują się takie zapisy najlepiej poczekać do jej zakończenia. Sama procedura zmiany dostawcy paliwa gazowego jest z kolei całkowicie darmowy.

Na czym opiera się stała gwarancja ceny oferowana przez sprzedawców gazu?

Obecnie coraz więcej dostawców gazu oferuje dla swoich klientów gwarancję ceny gazu. Rozwiązanie to jest niezwykle atrakcyjne, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wciąż rosnące ceny gazu ziemnego na przestrzeni ostatnich lat, ponieważ gwarancja ceny opiera się na zapewnieniu, że cena zakupu paliwa gazowego od sprzedawcy będzie taka sama przez cały okres obowiązywania zawartej z nim umowy. Tego typu rozwiązanie dostępne jest nie tylko dla gospodarstw domowych, ale również firm oraz gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności