Strona główna » Gazownia Pniewy » Gaz płynny Pniewy

Gaz płynny Pniewy

Najważniejsze własnego zbiornika na płynne paliwo gazowe

Zakup nowego zbiornika na płynne paliwo gazowe w przypadku modelu zewnętrznego wiąże się jest z kosztami około od 5 do 7 tysięcy złotych. Żeby zmniejszyć ten koszt, można go natomiast kupić od kogoś, w takiej sytuacji używany zbiornik na gaz, który z pewnością będzie tańszy. Do plusów posiadania własnego zbiornika na gaz płynny zaliczyć można z kolei przede wszystkim możliwość nieograniczonego wyboru dostawcy gazu, a w związku z tym wyboru atrakcyjniejszych cen paliwa. Decydując się na własny zbiornik na gaz, trzeba jednak również wiedzieć o tym, że wszystkie kwestie takie jak między innymi naprawy awarii czy badania trzeba będzie wykonywać we własnym zakresie.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na gaz płynny?

Koszt tankowania zbiornika na płynne paliwo gazowe uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to natomiast: wielkość zbiornika na płynne paliwo gazowe, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny płynnego paliwa gazowego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, w związku z tym latem koszt tankowania jest niższy, natomiast zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności