Strona główna » Gazownia Płońsk » Gaz LPG Płońsk

Gaz LPG Płońsk

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w sytuacji nieruchomości, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych źródeł ciepła zasilanych węglem. Na zamontowanie zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także modernizowanych obiektach.

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG powinny pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do domów czy firm, a także pojazdów. W w każdym z tych przypadków musi być on przeprowadzany raz na rok. Opiera się on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Dodatkowo kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W autach wymienia się z kolei również filtry, które są elementem instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności